Przywileje

Przywileje:

GC – Gwiazda Czerwona,
GB – Gwiazda Biała,
Md – Medal,
T – Topór Kaperski

Wybierz przedział cyfr:

Cyfra 1 – 10     + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
001 Bolesław Kazimierz Kowalski Warszawska 01.06.1966 4 x GB,
3 x GC,
Md, T
002 Jerzy Andrzej Knabe 01.06.1966 4 x GB,
3 x GC,
Md, T
003 Krzysztof Tadeusz Baranowski Warszawska 01.06.1966 4 x GB,
5 x GC,
Md, T
004 Krzysztof Herbert Wojciechowski Lubelska 01.06.1986 3 x GB
1 x GC
005 Bronisław Siadek +
006 Ludomir Mączka +
007 Tomasz Eugeniusz Romer Warszawska 10.01.1976 1 x GB
1 x GC, Md
008 Olgierd Baniewicz +
009 Leonid Teliga +
010 bezosobowy

Cyfra 11 – 20     + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
011
012 Ziemowit Leopold
Barański
Lubelska 19.05.1973; 5 x GB
3 x GC
Md, T
013 Wiesław Henryk
Rogala
Warszawska 03.06.1973; 3 x GB
2 x GC
Md,T
014 Jerzy Zygfryd Kowalkowski
015 ( ) – relegowany
016 Andrzej Cylejewski Warszawska 03.06.1973 2 x GB
017 Dagajew Bodan +
018 Kazimierz Artur
Goebel
Lubelska 03.06.1973 3 x GB
1 x GC
Md
019 Janusz Wolniewicz +
020 Konrad Szott +

Cyfra 21 – 30      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
021 Jerzy Mariusz Stanisław Mańkowski + Warszawska 23.02.1974 2 x GB
022 Dariusz Bogucki +
023 Kazimierz Jaworski +
024 Jerzy Dariusz Kunce Warszawska 04.05.1974 3 x GB
025 Bogumił Pierożek +
026 Ryszard Leopold Stroński Lubelska 23.11.1974 3 x GB,
1 x GC
027 Bogdan Grzegorzewski +
028 Franciszek Bógdoł +
029 Radosław Jerzy
Zadrożynski
Warszawska 10.01.1976 1 x GB
030 Piotr Mikołajczyk – zrezygnował

Cyfra 31 – 40      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
031 Tadeusz Marian Szostak Warszawska 08.06.1978 1 x GB
032 Janusz Mazurowski Warszawska 03.04.1976 1 x GB
033 Jerzy Piotr Kochanek Warszawska 03.04.1976 1 x GB
034 Leszek Błaszczyk +
035
036 Ireneusz Bieniaszkiewicz Lubelska 02.12.1977 2 xGB
037 Jerzy Kazimierz Żołnierzak Warszawska 02.12.1977
038 Andrzej Bieńkowski Lubelska
i N.Y.
09.12.1978 1 x GB
039 Wincenty Ryszard Lipiński Lubelska 9.12.1978 1 xGB
040 Stefan Leszek Jaworski +

Cyfra 41 – 50      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
041 Romuald Jezierski +
042 Włodzimierz Wieczorkiewicz Lubelska 1.12.1979 2 x GB
043 Zdzisław Michalski +
044 Wojciech Jacobson Szczecińska 21.03.1981 4 x GB,
3 x GC, Md, T
045 Mieczysław Miller +
046 Edward Pivl + Warszawska 21.03.1981 2 x GB, 1 x GC
047 Władysław Bogacki +
048 Władysław Kłos +
049 Andrzej Paweł Gawlik Warszawska 27.11.1982 3 x GB, 1 x GC
050 Hubert Koleśnik Warszawska 27.11.1982 2 x GB, Md

Cyfra 51 – 60      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
051
052 Paweł Milart Lubelska Lubelska 2 x GB, Md
053 Olgierd Iwaszkiewicz + Lubelska 29.10.1983 1 x GB
054 Tomasz Głuszko +
055
056 Ryszard Lutosławski Warszawska 22.11.1988 2 xGB, 3 x GC
057 Jerzy Rakowicz Warszawska 22.04.1989 4 xGB, 3 xGC,
Md, T
058 Bohdan Ronin Walknowski Szczecinska 22.04.1989 5 x GB, 1 x GC
Md
059 Zbigniew Drużba Szczecińska 22.04.1989 1 x GB
060 Franciszek Ryszard Korentz Warszawska 22.04.1989 2 x GB, 1 x GC,
Md

Cyfra 61 – 70      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
061 Tomasz Paweł Patyra Lubelska 17.11.1990 1 xGB, 1 x GC
062 Ryszard Marian Wabik Warszawska 17.11.1990 5 x GB, 3 x GC,
Md
063 Bronisław Szmidt +
064 Antoni Maria Brancewicz Szczecińska 17.11.1990 1 x GB,
2 x GC
Md
065 Zbigniew Stosio Warszawska 07.05.1994 2 x GB, 1 x GC
Md
066 Przemysław Englert +
067 Andrzej Machalski Warszawska 07.05.1994 1 x GB,
1 x GC
068 Wojciech Ogrzewalski Wrszawska 02.12.1995 2 xGC
069 Andrzej Piotrowski 02.12.1995 2 xGB, 1 x GC, Md
070 Wojciech Wirowski +

Cyfra 71 – 80      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
071 Modest Misztal Lubelska 22.11.1997 1 x GB, 1x GC
072 Włodzimierz Żywno Szczecińska 22.11.1997 1 x GC
073 Eugeniusz Moczydłowski Warszawska 14.11.1998 4 x GB, 3x GC,
T, Md
074 Tadeusz Zawadzki Lubelska 20.11.1999 2 x GB
075 Jerzy Morzycki Warszawska 20.11.1999 1 x GB, 1 x GC
Md
076 Paweł
Morzycki +
077 Maciej Kwiatkowski Lubelska 28.10.2000 2 x GB
078 Jerzy Paleolog Lubelska 28.10.2000 4 x GB, 2 x GC,
Md
079 Leszek Sołtysik +
080 Maciej Krzeptowski Szczecińska 25.10.2003 3 x GB, 2 x GC
Md

Cyfra 81 – 90      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
081 Michał Kęszycki Szczecińska 15.06.2002 2 x GB, 1 x GC, Md
082 Włodzimierz Styk Lubelska 15.06.2002 1x GC
083 Wojciech Krzysztof Dubois Szczecińska 15.06.2002 3 x GB, 2 x GC, Md
084 Andrzej Jaskuła Warszawska 15.06.2002 2 x GB, 1 x GC, Md
085 Bruno Salcewicz Szczecińska 15.06.2002 1 x GB, Md
086 Andrzej Radomiński Warszawska 25.10.2003 1 x GB, 2 x GC,
Md
087 Tadeusz Olszewski Szczecińska 25.10.2003 1 x GC
088 Andrzej Kaszyński Warszawska 25.10.2003 2 x GB, 2 x GC, Md, T
089 Andrzej Drapella Gdańska 25.10.2003 4 x GB, 3 x GC,
Md, T
090 Jacek Knajdrowski Lubelska 24.04.2004 1 x GB, 1 GC, Md

Cyfra 91 – 100      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
091 Wojciech Kot Warszawska 24.04.2004 3 x GB, Md,
092 Zbysław Jarosław
Zbyszyński
Lubelska 24.04.2004 2 x GB, 1 x GC, Md
093 Wacław Petryński Warszawska 24.04.2004 2 xGB, 1 xGC, Md,
094 Andrzej Straburzyński +
095 Tadeusz Michał Karpiński Lubelska 26.11.2005 1 x GB,
096 Zbigniew Wasilewski Szczecińska 26.11.2005 1 x GC
097 Andrzej Kacała Warszawska 26.11.2005 3 x GB, 2 x GC,
Md
098 Mirosław Misayat Warszawska 26.11.2005 1 x GB, 1 x GC,
Md
099 Janusz Domański + Lubelska 26.11.2005 1 x GB
100 Sławomir Tomasz Jóźwik Warszawska 26.11.2005

Cyfra 101 – 110      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
101 Darek Pękala Warszawska 26.11.2005 1 x GB, 2 x GC
102 Jędrzej Porada Szczecińska 26.11.2005 3 x GB, 1 x GC,
Md, T
103 Jarosław Jeziorek Szczecińska 25.11.2006 2 x GB, 1 x GC
104 Jan Jerzy Bekier Warszawska 25.11.2006 2 x GB
105 Zbigniew Rosiak Warszawska 25.11.2006
106 Aleksy Pugacewicz +
107 Włodzimierz Pogocki Lubelska 24.11.2007 1 x GB, 1 x GC
108 Wiesław Dumkiewicz Lubelska 24.11.2007 1 x GB
109 Władysław Mierzecki Warszawska 31.05.2008 1 x GB
110 Sławomir Rudnicki Gdańska 31.05.2008 1 xGB, 3 x GC

Cyfra 111 – 120      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
111 Cezary Pawłowski Szczecińska 31.05.2008 2 x GB, 1 x GC
112 Jerzy Cytling Warszawska 31.05.2008
113 Tomasz Borda Gdańska 31.05.2008 1 x GC
114 Jarosław Bogusławski Szczecinska 29.11.2008 1 x GB
115 bezosobowy
116 Andrzej Dębiec Gdanska 12.12.2008 2 x GB
117 Tomasz Przeciechowski Lubelska 12.12.2009 1 x GC
118 Robert Kibart Warszawska 12.12.2009 1 x GC
119 Andrzej Gedymin Szczecińska 20.11.2010 1 x GB
120 Maciej Sokołowski Lubelska 20.11.2010 1 x GC

Cyfra 121 – 130      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
121 Jakub Kęsik Lubelska 29.11.2008 Lubelska
122
123 Robert Buryła Lubelska 5.11.2011 1 x GC
124 Andrzej Janowski Warszawska 5.11.2011 1 x GB, 1 x GC
125 Marek Bilski Lubelska 5.11.2011 1 x GB
126 Janusz Charkiewicz Szczecińska 5.11.2011 2 x GB, 1 x GC
127 Piotr Owczarski Szczecińska 20.10.2012 1 x GC
128 Marek Zdebski Gdańska 20.10.2012 1 x GC
129 Jacek Sieroń Lubelska 20.10.2012
130 Wojtek Starck Warszawska 20.10.2012

Cyfra 131 – 140      + odszedł na wieczną wachtę
Cyfra Imiona i Nazwisko Mesa Data przyjęcia Przywileje
131 Romuald Bartnicki Gdańska 20.10.2012
132 Krzysztof Hetman Lubelska 20.10.2012
133 Jerzy Kołakowski Lubelska 14.09.2013
134 Mieczysław Ircha Szczecińska 14.09.2013
135

Mesa Kaprów Polskich 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design